Wpadł pod koła radiowozu podczas ucieczki ze skradzionym towarem

Policjanci jeleniogórskiej drogówki zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież perfum na szkodę jednej z jeleniogórskich drogerii. Jego łupem padło mienie o wartości blisko 1000 zł. Został zatrzymany wraz ze skradzionymi perfumami, jak uciekając ze sklepu na czerwonym świetle wszedł pod koła policyjnego radiowozu.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali 29-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież.

1 lutego około godziny 18.15 policjantom jeleniogórskiej drogówki na ul. Podwale w Jeleniej Górze na czerwonym świetle wprost pod koła wbiegł mężczyzna. W związku z tym, że popełnił on wykroczenie funkcjonariusze go zatrzymali. Okazał się nim 29-letni jeleniogórzanin.

Policjanci zauważyli, że mężczyzna w ręce trzyma cztery opakowania perfum, na które nie miał paragonu. Chwilę później podeszła do nich pracownica drogerii, która oświadczyła, że ten mężczyzna chwilę wcześniej ukradł te perfumy, a ich wartość to blisko 1000 zł.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało blisko 2 promile. Teraz za kradzież odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło Policja