Próbował ukryć się pod dywanem. Zdradziły go buty

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Łomży zatrzymali 35 latka poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna ukrywał się ponad rok, teraz najbliższe 4 lata spędzi w zakładzie karnym.

Policjanci, codziennie zajmują się ustalaniem miejsc pobytu osób ściganych przez wymiar sprawiedliwości. Poszukiwany przez łomżyńską prokuraturę i Sądy w Zambrowie i w Łomży 35-latek nie krył zdziwienia piątkową wizytą łomżyńskich kryminalnych. Mężczyzna próbował schować się przed policjantami na strychu pod dywanem, jednak nie umknęło to uwadze mundurowych. Zdradziły go wystające buty.

Łomżanin, ponad rok, ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości zmieniając co chwilę miejsca zamieszkania. W ten właśnie sposób próbował uniknąć zasądzonej przez zambrowski sąd, kary za liczne kradzieże. Miał do odbycia 3 lata i 6 miesięcy pozbawienia wolności. Za takie same przestępstwa mężczyznę poszukiwała łomżyńska prokuratura.

Sąd Rejonowy w Łomży również wydał za 35-latkiem nakaz ścigania za spowodowaną kolizję i uporczywe uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. W tej sytuacji do odbycia kary miał blisko 6 miesięcy w zamknięciu. Teraz 35-latek po zsumowaniu kar, najbliższe 4 lata spędzi w zakładzie karnym.

Źródło Policja