Zemścił się na byłej żonie. Wbił nóż w odbyt jej nowego faceta

Kłótnia wywołana pomiędzy dwoma mężczyznami, byłym mężem a obecnym partnerem 41-latki, dla tego drugiego zakończyła się poważną raną kłutą okolic odbytu i wizytą w szpitalu. 54-latek z blisko 2,8 promilem alkoholu w organizmie został zatrzymany przez funkcjonariuszy z komisariatu w Ząbkach i trafił do policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu 42-latka, za co może mu grozić kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3. Sąd Rejonowy w Wołominie zastosował też wobec 54-latka najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Funkcjonariusze z komisariatu w Ząbkach kilka dni temu otrzymali zgłoszenie o rannym mężczyźnie, który miał zostać ugodzony nożem. Po przybyciu na miejsce policjanci zastali kobietę i dwóch mężczyzn, z których jeden wymagał pomocy medycznej. Jak ustalili funkcjonariusze do mieszkania 54-latka miała przyjść jego była żona a za nią jej obecny partner. Wówczas pomiędzy mężczyznami miało dojść do awantury w trakcie, której 54-latek ugodził 42-latka nożem powodując u niego poważną ranę kłutą w okolicy odbytu. Ten został przewieziony do szpitala, gdzie przeszedł zabieg operacyjny.

Funkcjonariusze zatrzymali 54-latka, ten w chwili popełnienia czyny był pod wpływem alkoholu, badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 2,8 promila alkoholu w jego organizmie.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił funkcjonariuszom na przedstawienie mężczyźnie zarzutów spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu 42-latka. Prokurator Prokuratury Rejonowej w Wołominie złożył w Sądzie Rejonowym w Wołominie wniosek o zastosowanie wobec 54-latka najsurowszego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd przychylił się do wniosku i nakazał umieścić mężczyznę w areszcie śledczym na okres najbliższych trzech miesięcy. Teraz może mu grozić kara pozbawienia wolności na okres nie krótszy od lat 3.

Źródło Policja