Zwłoki 19-latka w lesie. Zatrzymano kilka osób

Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności w sprawie nieżyjącego 19-letniego mieszkańca Włocławka. Zwłoki mężczyzny odnaleziono w kompleksie leśnym koło Marianek. Do sprawy zatrzymano kilka osób.

6 stycznia po godzinie 10:00 policjanci z Włocławka zostali powiadomieni zwłokach mężczyzny odnalezionych tuż przy drodze żużlowej, znajdującej się w kompleksie leśnym w pobliżu miejscowości Marianki. Natychmiast na miejsce pojechali policjanci, którzy zabezpieczyli teren do czasu przyjazdu śledczych i prokuratora.

Przeprowadzone czynności pozwoliły wstępnie ustalić, że do śmierci 19-latka mogły przyczynić się inne osoby. – Udało się ustalić tożsamość mężczyzny. Mogę przekazać, że nie był on osobą poszukiwaną. Postępowanie w tej sprawie prowadzone jest w kierunku zabójstwa – poinformował w czwartek PAP rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej we Włocławku Wojciech Fabisiak.

W trakcie oględzin ciała ujawniono ranę kłutą podudzia.  Do sprawy zatrzymano kilka osób. – Na tym etapie śledztwa nie podajemy, ile osób i w jakim wieku. Ich udział w tej sprawie jest wyjaśniany – poinformował PAP starszy sierżant Tomasz Tomaszewski z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji we Włocławku

Źródło Policja PAP