Poszukiwany Wojciech Plis. Może mieć związek z zabójstwem 25-latki

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żarach poszukują Wojciecha Plisa urodzonego w 1994 roku, zamieszkałego w Sieniawie Żarskiej. Mężczyzna może mieć związek ze śmiercią 25-letniej kobiety, do której doszło 3 stycznia.

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Żarach prowadzą czynności w sprawie zabójstwa 25-letniej mieszkanki Sieniawy Żarskiej, do którego doszło w nocy 3 stycznia. Po wejściu do jednego z mieszkań w Sieniawie Żarskiej, funkcjonariusze ujawnili ciało 25-letniej kobiety, która mieszkała pod tym adresem. Obrażenia na ciele kobiety wskazują na udział osób trzecich w jej śmierci.

Policjanci poszukują Wojciecha Plisa urodzonego w 1994 roku, zamieszkałego w Sieniawie Żarskiej, który może mieć związek ze śmiercią 25-letniej kobiety. Mężczyzna może poruszać się samochodem marki Mitsubishi Carisma koloru czerwonego o numerze rejestracyjnym FZA 37202. Niewykluczone, że będzie chciał przekroczyć granicę i ukrywać się na terenie Niemiec.

Jak ustalili nieoficjalnie dziennikarze Polsat News, ciało 25-latki z raną kłutą szyi leżało w łazience. Poszukiwany mężczyzna to były partner kobiety. Miał on zostawić w domu swoich rodziców list, w którym przyznaje się do popełnienia zbrodni.

Osoby posiadające informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żarach pod numerami telefonu: 47 79 41 211,  47 79 41 253, 47 79 41 262 . W tej sprawie prowadzone jest śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Żarach.

Źródło Policja Polsat News