Gwałcił, bił i poniżał konkubinę. Ze strachu milczała przez lata

Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie tymczasowym 47-letni będzinianin, który podejrzany jest między innymi o zgwałcenie swojej 52-letniej konkubiny. Oprawca miał dopuścić się przestępstw seksualnych wobec partnerki życiowej kilkakrotnie. Mężczyzna odpowie także za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad kobietą. Aresztowanemu 47-latkowi grozi teraz nawet 12 lat więzienia.

Do wykorzystania seksualnego 52-letniej mieszkanki Będzina ze strony jej 47-letniego partnera życiowego dochodziło kilkakrotnie na przestrzeni ostatnich lat. Mężczyzna od maja 2018 roku miał także znęcać się fizycznie i psychicznie nad kobietą. Jak ustalili śledczy, kobieta była wielokrotnie bita i poniżana przez praktycznie nietrzeźwiejącego 47-letniego będzinianina.

Zastraszona 52-latka nikomu nie mówiła jednak o swoim koszmarze. Stróże prawa dowiedzieli się o jej tragedii dopiero niedawno, w trakcie interwencji w jej mieszkaniu w będzińskiej dzielnicy Grodziec. Mający w organizmie prawie 2 promile alkoholu mężczyzna ponownie zaatakował kobietę. Zatrzymany stanął przed obliczem prokuratora i sędziego, który zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Za popełnione przestępstwa 47-latkowi grozi teraz nawet 12 lat więzienia.

Znęcał się psychicznie i fizycznie nad konkubiną | fot. Policja
Źródło Policja
where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra