Skazany za próbę gwałtu ukrywa się. Policja publikuje rysopis i zdjęcie

Policjanci z Lublina poszukują 37-letniego Marcina Kruczka. Mężczyzna pod koniec 2019 roku w jednym z lubelskich klubów usiłował zgwałcić młodą kobietę. Pokrzywdzona została kilkukrotnie uderzona. Sprawca kierował również wobec niej groźby karalne. Został spłoszony przez osoby postronne, które weszły do toalety i wezwały Policję. 37-latek został skazany na 3 lata więzienia. Obecnie ukrywa się przed organami ścigania. Wydano za nim list gończy.

Do przestępstwa doszło pod koniec 2019 roku w jednym z klubów na terenie Lublina. Jak wynika z akt sprawy, 37-letni Marcin Kruczek próbował zgwałcić młodą kobietę. Pokrzywdzona została kilkukrotnie uderzona. Sprawca kierował również wobec niej groźby karalne. Na szczęście został spłoszony przez osoby postronne, które weszły do toalety i wezwały Policję.

Marcin Kruczek został skazany przez sąd na karę 3 lat pozbawienia wolności. Obecnie ukrywa się przed organami ścigania, aby uniknąć kary więzienia za popełnione przestępstwa.

Skazany ma około 189 cm wzrostu, jest krępej budowy ciała, włosy czarne, krótkie, oczy koloru brązowego. Policja prosi wszystkie osoby, które posiadają informacje o aktualnym miejscu pobytu Marcina Kruczka o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie tel. 47 811 57 27, 47 811 44 05, e-mail: [email protected]

Źródło Policja