fot. Policja

Kryminalni zatrzymali 30-latka, który obnażał się na ulicy. Mundurowi znaleźli przy nim torebkę z suszem roślinnym, szybko okazało sie, że to nie wszystko. Podczas przeszukania mieszkania policjanci zabezpieczyli jeszcze kilka torebek. 30–latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

29 lutego w godzinach wieczornych dyżurny komendy w Rawie Mazowieckiej otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który obnażał się przed lokalem gastronomicznym. Wśród gości byly między innymi trzy dziewczynki w wieku 11 i 12 lat. Wszystko działo się przy ulicy Krakowskiej w Rawie Mazowieckiej.

Jedna z dziewczynek o zajściu powiadomiła służby, opisując wygląd mężczyzny. Kilka minut po zgłoszeniu podejrzewany został zatrzymany przez  kryminalnych. W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy, miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Zatrzymany tłumaczył, że nie obnażał się tylko chciał załatwić potrzebę fizjologiczną.

Przy mężczyźnie policjanci znaleźli torebkę z suszem roślinnym. Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci zabezpieczyli jeszcze kilka torebek marihuaną. 30–letni rawianin posiadał łącznie 14 gramów suszu roślinnego. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty i grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj również: