blank

Na warszawskiej Szmulowiźnie doszło do zabójstwa matki oraz jej małego dziecka. Od godzin nocnych na miejscu zdarzenia pracują policjanci pod nadzorem prokuratury. Oględziny miejsca zbrodni potrwają godzin popołudniowych. Prokuratura nie ujawnia szczegółów zdarzenia.

Do ujawnienia zwłok doszło w nocy z środy na czwartek. - Dziś w nocy ujawniono zwłoki kobiety i dziecka. Na miejscu trwają czynności z udziałem prokuratora oraz policjantów z Komendy Rejonowej Warszawa VI oraz Komendy Stołecznej policji. Wstępne ustalenia wskazują na udział osób trzecich - powiedział Kryminalnej Polsce Marcin Saduś, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

Czynności w miejscu zabójstwa potrwają do godzin popołudniowych. - Oględziny potrwają jeszcze kilka godzin, na pewno do godzin popołudniowych. Dalszych informacji na chwilę obecną nie udzielamy - słyszymy w prokuraturze. Śledczy nie informują również o sprawcy morderstwa.

Jak nieoficjalnie ustalili dziennikarze portalu Warszawa w Pigułce, zamordowana kobieta miała 29 lat, a jej dziecko było w wieku 6 lat. Według doniesień portalu 44-letni morderca groził również zabiciem innych osób. Po popełnieniu zbrodni popełnił samobójstwo poza miejscem zamieszkania.

Przeczytaj również: