blank
Poszukiwany Krzysztof Kaznowski | fot. Policja

Policjanci z Kalisza poszukują Krzysztofa Kaznowskiego. Mężczyzna podejrzewany jest o śmiertelne postrzelenie 34-latka, do którego doszło 2 września w godzinach porannych w Zadowicach.

Do tragedii doszło na fermie drobiu w Zadowicach. Z ustaleń "Faktów Kaliskich" wynika, że pracownik miał zastrzelić właściciela gospodarstwa rolnego. – Teściowa właściciela fermy potwierdziła mi, że 34-latek nie żyje – mówi Marcin Spętany, dziennikarz portalu, który jest na miejscu.

Kaliscy policjanci w związku z prowadzonymi czynnościami poszukują 53-letniego Krzysztofa Kaznowskiego. Mężczyzna w chwili zdarzenia ubrany był w spodnie koloru niebiesko-białego, niebieską koszulkę z krótkim rękawem oraz czerwone buty. Cechą charakterystyczną poszukiwanego jest tatuaż na lewym poliku „Kocham cię Beatko”

Osoby znające miejsce pobytu mężczyzny, którego wizerunek publikujemy, proszone są o pilny kontakt z kaliskimi policjantami pod całodobowym numerem telefonu 62 76-55-240. Informacje można również przekazywać dyspozytorom numeru alarmowego 112.

Przeczytaj również: