blank
fot. Pixabay

Kobieta podczas korzystania z toalety w Starostwie Powiatowym zorientowała się, że jest podstępnie nagrywana telefonem komórkowym przez jakiegoś mężczyznę. Natychmiast o fakcie poinformowała policjantów. Śledczy pracujący nad sprawą ustalili osobę podejrzewaną o ten czyn.

Dyżurny strzeleckiej komendy został poinformowały o tym, że jakiś mężczyzna za pomocą telefonu komórkowego podstępem utrwalił nagi wizerunek kobiety. Poszkodowana była wówczas w toalecie w Starostwie Powiatowym w Strzelcach Opolskich.

Policjanci zabezpieczyli i przejrzeli monitoring. Funkcjonariusze szybko wytypowali i zatrzymali osobę odpowiedzialną za ten czyn. Jak się okazało, to 53-letni mieszkanie Strzelec Opolskich. Mundurowi zabezpieczyli jego telefon komórkowy. Jak ustalili, mężczyzna w tym dniu załatwiał sprawy w urzędzie. Wówczas właśnie ukradkiem wszedł to damskiej toalety i nagrał zupełnie zaskoczoną kobietę.

53-latek usłyszał już zarzut podstępnego nagrywania nagiej kobiety, do którego się przyznał. Teraz grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Przeczytaj również: