blank
fot. Warszawska Grupa Luka&Maro

Media informują o strzelaninie przy ul. Łakocińskiej na warszawskim Bródnie. Podano, że ofiarą jest 43-letnia kobieta. Na miejscu zdarzenia doszło także do pożaru, płonął samochód i fragment budynku.

Świadkowie zdarzenia informują, że nieznany mężczyzna otworzył ogień, ludzie zaczęli uciekać w popłochu. Na miejscu znajdują się karetki pogotowia oraz funkcjonariusze policji i antyterroryści. Teren został ogrodzony.

​Zatrzymano 64-letniego mężczyznę, który jak poinformowano miał kilkukrotnie strzelać do ofiary z broni palnej. W wyniku zdarzenia ranny został też 19-letni mężczyzna, obecnie znajduje się pod opieką lekarską.

Policjanci otrzymali zgłoszenie po godz. 11. Po przybyciu na miejsce stwierdzili zgon kobiety. Chwilę później straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze samochodu i stojącej obok wiaty. Cztery zastępy straży ugasiły pożar.

Jak podaje portalowi se.pl podkomisarz Paulina Onyszko z Komendy Rejonowej Policji, na miejscu pracuje aktualnie ekipa dochodzeniowo-śledcza, która ustala wszystkie okoliczności zdarzenia oraz prokurator.

źródło: Sputnik News / TVN24

Przeczytaj również: