blank
Zaginione siostry Kargol | fot. Policja

Policjanci świętochłowickiej komendy prowadzą intensywne poszukiwania 14-letniej Kaji Kargol oraz jej 13-letniej siostry Kingi Kargol. Każdy, kto zna miejsce ich aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginione osoby, proszony jest o kontakt z Policją.

Kinga Kargol: wzrost 170 cm, tęgiej budowy ciała, włosy czarne za ramię - proste, oczy koloru brązowego. W momencie oddalenia się ubrana w czarne spodnie jeansowe z przetarciami z przodu, buty typu adidas koloru czarnego.

Kaja Kargol: wzrost 165 cm, szczupłej budowy ciała, włosy brązowe długości za ramiona - proste, oczy koloru brązowego. W momencie oddalenia się ubrana w czarne spodnie jeansowe z przetarciami z przodu, kurtkę jeansową koloru granatowego, buty typu adidas koloru czarnego.

Siostry ostatni raz widziane były 15 kwietnia w dzielnicy Chropaczów w Świętochłowicach, gdy wyszły się pobawić. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionych prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach, ul. Wojska Polskiego 16c, tel. całodobowy (32) 349 02 55 lub do najbliższej jednostki Policji tel. 997 i 112.

Przeczytaj również: