blank

Policjanci z Starogardu Gdańskiego prowadzą ustalenia dotyczące tożsamości mężczyzny, którego zwłoki znaleziono 8 lutego na polu w miejscowości Zduny. Funkcjonariusze apelują do osób, które mogą pomóc w ustaleniu danych personalnych denata lub jego rodziny o kontakt.

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim prowadzą czynności identyfikacyjne zwłok mężczyzny, które 8 lutego zostały znalezione na polu ornym w miejscowości Zduny. W ubraniu denata nie było żadnych dokumentów ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jego danych personalnych. Pracujący na miejscu śledczy w wyniku przeprowadzonych czynności wstępnie wykluczyli, aby do śmierci tego mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie.

Rysopis mężczyzny: wiek ok. 50-60 lat, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne, ubrany w kurtkę koloru ciemno granatowego i spodnie koloru czarnego.

Osoby, które rozpoznały mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym KPP w Starogardzie Gdańskim pod nr /58/ 737-02-22 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected]

Przeczytaj również: