blank

Ciała czterech osób znaleziono w sobotę w jednym z mieszkań w Pyrzycach woj. zachodniopomorskie. Według nieoficjalnych informacji podawanych przez lokalne media, jedną z ofiar jest mężczyzna – być może zabójca, który następnie popełnił samobójstwo.

– Prokuratura Rejonowa w Pyrzycach nadzoruje śledztwo w związku z ujawnieniem w jednym z mieszkań ciał czterech osób – poinformowała PAP w sobotę rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Joanna Biranowska-Sochalska. Dodała, że na miejscu pracuje prokurator, policjanci, a także biegły z zakresu medycyny sądowej.

Według nieoficjalnych informacji podawanych przez lokalne media, jedną z ofiar jest mężczyzna, który miał zabić trzy pozostałe osoby, a następnie popełnić samobójstwo. Jak podaje „Gazeta Wyborcza”, trzy ofiary to kobieta i dwójka dzieci.

Policja nie udziela na razie żadnych informacji w tej sprawie. Śledztwo rozpoczyna też prokuratura, która będzie szukała odpowiedzi na pytanie, co było powodem tej tragedii i kto jest odpowiedzialny za śmierć czterech osób.

źródło: PolsatNews / NCzas/ twojeradio / Głos Wojewódzki

Przeczytaj również: