blank
Próbował zgwałcić własną babcię

29-letni bohater programu „Chłopaki do wzięcia” miał pod koniec ubiegłego roku dokonać próby gwałtu na swojej 79-letniej babci. O sprawie informowała „Gazeta Krakowska”.

Jak podaje „Gazeta Krakowska”, 29-latek usłyszał prawomocny wyrok 3 lat więzienia, poza tym musi zapłacić 5 tysięcy zł zadośćuczynienia za krzywdę. Sąd Okręgowy w Tarnowie zakazał mu również zbliżania się do babci na odległość 30 metrów przez 10 lat. Wyrok zapadł w listopadzie.

– Bił pokrzywdzoną, uderzał jej głową o ścianę, podduszał, siłą zdarł ubranie, przewrócił. Nie krył swoich zamiarów o podłożu seksualnym. Kobieta zaproponowała, że da mu pieniądze, by poszedł do agencji towarzyskiej, ale wnuk odmówił i dalej dążył do zbliżenia. W końcu kobiecie udało się uciec z domu i pomocy udzielili jej sąsiedzi, którzy wezwali policję. Zaatakowała doznała ogólnych obrażeń ciała – donosi „Gazeta Krakowska”

Łukasz L., bo tak nazywa się uczestnik programu „Chłopaki do wzięcia” przekonywał, że szuka prawdziwej miłości. W programie stronić miał od pocałunków i zbliżenia. Z seksem chciał czekać do ślubu, bo jest katolikiem.

Mężczyzna próbował dokonać gwałtu pod wpływem alkoholu. Wcześniej wypił w pracy z kolegą litr wódki. Miał pobić babcię i próbować zmusić do stosunku seksualnego. 79-latce udało się uciec do sąsiadów. Prokurator wnioskował o 6 lat pozbawienia wolności.

źródło: Gazeta Krakowska / Onet

Przeczytaj również: