blank

Kolejny atak nożownika w Stalowej Woli. Wczoraj po godzinie 19 napastnik ranił 29-letniego mężczyznę w plecy, a następnie ranił jednego z przechodniów. Trwają poszukiwania nożownika - informuje RMF24.

Z informacji uzyskanych od  świadków, nożownik zaraz po tym, jak zaatakował, uciekł z miejsca zdarzenia. Przy okazji ranił jednego z przechodniów. Zaatakowany 29-latek w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Na chwilę obecną nie są znane motywy sprawcy. Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratura. W miejscu w którym doszło do ataku, do późnych godzin pracowali policjanci, którzy zapowiedzieli, że będą do skutku szukać napastnika i po kilku godzinach im się to udało. 32-letni nożownik po spędzonej w areszcie nocy zostanie przesłuchany i zapadnie decyzja o ewentualnym skierowaniu wniosku do sądu o tymczasowy areszt.

Przypomnijmy, że do innego brutalnego ataku w Stalowej Woli doszło 20 października. 27-letni Konrad K. zaatakował dwoma nożami klientów galerii handlowej "VIVO!". Wówczas jedna osoba zginęła, a osiem zostało rannych.

źródło: RMF24

Przeczytaj również: