blank

Za usiłowanie zabójstwa będzie odpowiadał 21-latek z gminy Serokomla, który w noc z soboty na niedzielę ugodził nożem swego 22-letniego znajomego. Pokrzywdzony, w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Zatrzymany 21-latek miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Łukowscy policjanci, pod nadzorem Prokuratury ustalają szczegóły i okoliczności zajścia do jakiego doszło w nocy z soboty na niedzielę w gminie Serokomla. Po północy dyżurny łukowskiej jednostki został powiadomiony o dowiezieniu do ośrodka zdrowia w Wojcieszkowie młodego mężczyzny z raną klatki piersiowej. Ze zgłoszenia wynikało, że rana ta została zadana nożem. Pokrzywdzony 22-latek karetką pogotowia został przewieziony do szpitala, jego stan jest bardzo ciężki.

Już w nocy policjanci zatrzymali nietrzeźwego 21-latka z gminy Serokomla, który jak ustalili policjanci ugodził nożem swego znajomego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że pomiędzy mężczyznami, w pobliżu domu jednego z nich, doszło do szarpaniny i kłótni, w trakcie której 21-latek uderzył nożem w klatkę piersiową swego starszego znajomego. Rano, w pobliżu miejsca zdarzenia policjanci odnaleźli schowany już na posesji sprawcy kilkunastocentymetrowy nóż, którym młody mężczyzna ugodził 22-latka.

21-latek, który miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie został zatrzymany w policyjnym areszcie. Już dzisiaj usłyszy zarzut usiłowania zabójstwa. Za powyższe przestępstwo grozi nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Przeczytaj również: